O mnie/About

Witam Cię :) Nazywam się Natalia Skrodzka. Jestem mamą dwóch cudownych a jednocześnie psotnych córeczek, z których jestem ogromnie dumna. W międzyczasie prowadzę swój biznes w Polsce - współpracuję z firmą Oriflame polecając firmę i jej produkty. Obecnie mieszkam w Londynie. Uwielbiam wolność jaką daje mi współpraca z firmą Oriflame.

Hallo,  I'm Natalia Skrodzka. I'm a proud  mother of two wonderful and up to no good girls. I'm running a business in Poland - I cooperate with Oriflame recommending the company and it's products. I've moved to London recently. I love the freedom that cooperating with Oriflame gives me.

Mam kompletnego świra na punkcie aktywności na świeżym powietrzu, ćwiczeń, zdrowego odżywiania (zawsze gdy jem coś niezdrowego mówię "To jest niezdrowe" ;)  i ekologicznego życia. Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi.

I'm completely nuts about being active outside, exercise, healthy eating (every time I eat something unhealthy I say "It's unhealthy" ;) and ecological lifestyle. I love to travel and to get to know new people.

Chciałabym czuć się piękna, niezależna, pewna siebie, czuć że należy mi się wszystko co najlepsze i pomóc w osiągnięciu tego stanu innym kobietom. Wszystko to mamy już w sobie, ale czasem o tym nie wiemy, czasem zapominamy, a czasem potrzeba nam pomocy, żeby to z siebie wydobyć.

I would like to feel beautiful, independent, confident, feel that I deserve everything best and to help other women to feel this way. We have all of this inside us but sometimes we don't know about it, sometimes we forget about it and sometimes we need some help to draw it forth because it's trapped inside us.

3 komentarze :

  1. Oczywiscie ze bede Asiu :) Czekam tylko na ten moment kiedy Twoja tworczosc bedzie miala okazje zostac doceniona przez swiat...

    OdpowiedzUsuń
  2. Oczywiscie ze bede Asiu :) Czekam tylko na ten moment kiedy Twoja tworczosc bedzie miala okazje zostac doceniona przez swiat...

    OdpowiedzUsuń